1. stretnutia semifinále play-off hádzanárskej extraligy mužov

Tatran Prešov - ŠKP Bratislava 52:28 (24:11) - stav série 1:0
Tatran: Krupa, Popčák - Mazúr 2, Marušák 1, T. Mažár 7, Huňady 1, M. Urban 10, Geci, Kristopans 9, Radčenko 3, Mikéci 4, Menkovič 3, Antl 12/3, Dudáš.
ŠKP: Zechmeister, Barta - Jašš 1, Vereš 1, Berner 1, Baďura 5/2, Simon 1, Volentics 5, Slaninka, Heger 3, Mikuš 3, Mišenčík 4, Štepanovský 2, Kucharik 2.
vylúčení: 8 - 9
ČK: Marušák (Prešov) za faul - Mikuš a Štepanovský (obaja ŠKP) za tri vylúčenia
rozhodovali: Sivák a Dvorský
620 divákov

Bratislavčania prekvapili dobrým vstupom do zápasu. Za dobrou obranou sa darilo Bartovi a tak v 19. minúte viedol favorizovaný Tatran iba o dva góly (11:9). Potom však prišiel očakávaný tlak domácich. Prešov zrýchlil hru a skóre s pribúdajúcimi minútami narastalo. Po prestávke to bola už jasná záležitosť a v závere exhibícia, ktorá bavila divákov.

MŠK Hlohovec - HK Štart Nové Zámky 33:26 (16:12) - stav série 1:0
Hlohovec: Olejár, Rafael - Pupík 6, Cibulka 1, Bočkay 2, Laho 2, Fázik 2, Čermák 1/1, Vlčko 3/3, Peťko 5, Rusnák 1, Mažár 3, F. Zaťko 7/3.
Nové Zámky: Kanás, Pčola - Rábek 11/2, Hustý 1/1, Holdoš 1, Fuňak 1, T. Szucs 2, Jurko 1, Kurka 1, Šramel 1, Szapu 4, Šebeň, Sivák 3, Turk.
Pok. hody: 8/7 - 5/3
vylúčení: 5 - 6
ČK: F. Zaťko (Hlohovec) za faul
rozhodovali: Brunovský a Čanda